1. Három gödöllői arany- és négy ezüstérem a váltófutó országos bajnokságon
    2021-05-09 10:45:54
    Május 8-án a Kecskeméti Atlétikai Centrumban randevúztak a különböző korosztályok legjobb stafétái
  2. Atlétika: két gödöllői bronzérem a hosszútáv-gyaloglók országos bajnokságán
    2021-04-19 09:54:34
    Gadanecz György négy serdülőkorú tanítványa közül egy lány és egy fiú állhatott fel a dobogóra a békéscsabai versenyen
  3. Sportlövészet: nincs jobb juniorkorú vegyes páros, mint a Mészáros-Klenczner duó
    2021-02-08 13:39:55
    Szép eredményeket értek el a légfegyveres országos bajnokság 10 méteres számaiban a Gödöllői EAC versenyzői
  4. Éremben gazdag országos bajnokságot zártak a gödöllői akrobatikus tornászok
    2020-12-14 10:13:22
    December 13-án a fővárosban randevúztak a sportág legjobbjai, köztük a Grassalkovich SE tehetségei is
  5. Tatamin küzdöttek az érmekért a gödöllői fiatalok
    2020-11-16 17:08:00
    Győrben rendezték meg a korosztályos országos bajnokságot, amin a helyi judo klub cselgáncsozói is kitettek magukért
  6. Újonc- és serdülőkorú atléták vetélkedtek a gödöllői atlétikai centrumban
    2020-09-12 10:10:19
    Az ország több pontjáról számos résztvevőt vonzott viadal remek felkészülési lehetőség volt a korosztályos országos bajnokság előtt
  7. Atlétika Budapest Open: három számban gödöllői győztest avattak
    2020-08-03 10:11:30
    Több, ígéretes eredménnyel rukkoltak elő a helyi egyetemi klub versenyzői a közelgő országos bajnokság előtt
  8. Gödöllő strandröplabdás üdvöskéje, Vecsey Fanni Vaida Beával (is) hódított Tatán
    2020-08-02 11:33:52
    Az idei szezonra összeállt páros szettveszteség nélkül nyerte az országos bajnokság első mesterfordulóját
  9. A közelgő országos bajnokságokra hangoltak a gödöllői atléták
    2020-07-20 10:02:21
    Négy nap alatt az ország négy pontján álltak rajthoz az egyetemi műhely sportolói, akik közül többen is egyéni csúcsot értek el
  10. Gödöllői bronzérem és egyéni csúcsok a serdülőkorú atléták fedettpályás országos bajnokságán
    2020-02-10 11:21:27
    Tóth-Sztavridisz Szófia 60 méteres gátfutásban állhatott fel a dobogó harmadik fokára. Hárompróbában Tóth Zsombor ezüstéremnek örülhetett
  11. Mozgalmas és eredményes napokat tudhatnak maguk mögött a gödöllői atléták
    2020-02-03 10:50:13
    Először indultak országos bajnokságon az újoncok, egyéni csúcsok Bécsben, Szlovéniában vitézkedtek a rúdugrók
  12. Sportosan búcsúztak az óévtől a Gödöllői EAC atlétái
    2019-12-23 15:05:38
    Az egyetemi műhely felnőtt és utánpótláskorú versenyzői a 2019-es évben összesen 75 érmet szereztek az országos bajnokságokon
  13. Érem nélkül zárták a vívók országos bajnokságát a gödöllőiek
    2019-12-22 16:38:33
    Ötödik helyével a férfi kardcsapat került a legközelebb a dobogós pozícióhoz, míg lányok triumvirátusa hatodik lett
  14. Kiállták a többróbát a gödöllői atléták
    2019-08-05 08:27:12
    Kiválóan szerepeltek a GEAC versenyzői az augusztus első hétvégéjén megrendezett összetett országos bajnokságon
  15. Parádésan szerepeltek a legifjabb gödöllői atléták
    2019-07-14 17:42:02
    Nyolc éremmel tértek haza a GEAC újonckorú tehetségei a Győrben lezajlott korosztályos országos bajnokságról
  16. Atlétika: gödöllői U23-as és juniorbajnoki címek a kánikulában
    2019-06-17 10:05:50
    Az egyetemi klub versenyzői összesen tíz érmet szereztek a mátyásföldi Ikarus-pályán, amiből négy volt a legfényesebb
  17. Fél gödöllői ezüstérem termett a csepeli homokon
    2019-06-02 12:08:32
    A Czene Adrienn, Hackl Szilvia páros elvérzett a döntőben az országos bajnokság nyitófordulójában
  18. Értékes gödöllői helyezések a kecskeméti terepen
    2019-03-25 10:03:24
    A GEAC 18 atlétája vett részt a 111. alkalommal megrendezett mezei futó országos bajnokságon
  19. Nyolc medáliát gyűjtöttek a GEAC junior- és ifi atlétái
    2019-02-24 18:04:04
    Az aranyérmek Mihály Ádám rúdugró és a 4x200-as fiúváltó nevéhez fűződtek a fedettpályás országos bajnokságon
  20. Gödöllői atléta-sikerek Budapesten és Bécsben
    2019-02-04 10:30:32
    A serdülők fedettpályás országos bajnokságán két bronzérem jutott a GEAC-nak. Nádházy Evelin az osztrák fővárosban nyert
  21. Hatpróba-ezüstérmes lett Soos Levente
    2018-09-23 17:08:42
    Valamennyi gödöllői induló egyéni legjobb eredményét érte el a székesfehérvári országos bajnokságon
  22. Két gödöllői váltó vitte aranyéremig a stafétabotot
    2018-09-16 10:45:11
    A Szekszárdi Atlétikai Centrumban rendezték meg a legjobbak országos bajnokságát. A GEAC-nak mindhárom színű medálból jutott
  23. Három bajnokot adott az országnak a Gödöllői EAC
    2018-06-11 08:33:57
    Tíz érmet nyertek az egyetemi szakosztály atlétái az U23-as és junior (U20) országos bajnokságon, Miskolcon
  24. Értékes gödöllői helyezések a Budapest Open atlétika-versenyen
    2018-06-04 10:01:48
    Biztató eredményeket értek el a GEAC tehetségei a közelgő korosztályos egyéni országos bajnokságok előtt
  25. Atlétika: 11 GEAC-éremből három volt a legfényesebben csillogó
    2018-02-26 10:27:52
    Az egyetemi szakosztály ifjúsági és junior korú fiataljai is kitettek magukért a fedett pályás országos bajnokságon
  26. Fél gödöllői aranyérem az első hóröplabda országos bajnokságon
    2018-02-10 17:36:21
    Soós Izsák Bán Viktorral az oldalán nyert, az ugyancsak GRC-s Molnár Zoltán, Pető Levente kettős pedig a bronzig jutott
  27. Gödöllői párosokkal debütál a hóröplabda országos bajnokság
    2018-01-24 11:03:17
    Február közepén a Veszprém megyei Eplényben rendezik meg az első komoly hazai verseny, aminek győztese Eb-résztvevő lesz
  28. Strandröplabda ob: gödöllői házidöntőt vívtak a hölgyek Dunaújvárosban
    2017-07-30 16:11:00
    Egy szorosabb és egy hézagosabb játszmában nyert a bajnoki címvédő Lakatos, Lutter kettős a Szabó, Tóth páros ellen
  29. Strandröplabda: letaszították riválisaikat a dobogóról a gödöllői lányok
    2017-06-25 14:38:51
    Tatán rendezték meg az idei országos bajnokság első kvalifikációs fordulóját. A címvédő sikerét hozta a női verseny
  30. Renner Luca nagy ugrása
    2017-06-19 08:42:03
    Kilenc érem jutott a gödöllői atlétáknak a mátyásföldi Ikarus-pályán lezajlott U23-as és junior ob-n